Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Habit Enca! Këngëtarja kërkon të dashur në Instagram, ja se si mund të aplikoni

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

406f9908c46bb910995ac27b2c53b7cb

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë një deklaratë aspak të zakonshme në rrjetet sociale.

Mesa duket ajo po kërkon një të dashur të ri dhe atë shpreson që ta gjejë në Instagram

Enca ka postuar një InstaStory se është në kërkim të një burri, por edhe të disa shokëve të rinj.

Mënyra se si mund të aplikoni është shumë e thjeshtë, mjafton të dërgoni një mesazh në inbox-un e këngëtares, ku tregoni edhe arsyet se pse dëshironi të jeni i dashuri i saj.

 “Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh”,- shkruan Enca.

encaaa.png

encaaa_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img