Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Habit deputeti i PD: Mazhoranca sapo braktisi sallën e Kuvendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

E ndërsa pritet që opozita të braktisë sallën nga çasti në çast si qendrim për reagimin e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj për vëllain e tij Agron Xhafaj të akuzuar për trafik droge, deputeti i PD Bardh Spahia ka habitur në rrjetet sociale me këtë foto ku tregon se në fakt është mazhoranca ajo e cila ka braktisur sallën.

“Mazhoranca aktuale braktis sallen teksa prezantohet ne Parlament Raporti Vjetor i Veprimtarise së Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit për vitin 2017”, shkruan Spahia i PD.

albsig

Mbetet për t’u parë se si do të shkojë kjo seancë plenare në vazhdim dhe nëse PD do vërë ne jetë skenarin e bllokimit të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img