Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Habit Beniada Nishani: Dua një djalë fukara që ta mbaj vetë

spot_img

Lajme të ngjashëm


Beniada Nishani ishte një ndër banoret më të pëlqyera në “Big Brother Vip”. Gjatë qëndrimit në “BBV”modelja fitoi zemrat e të githëve me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj.

Përveç këtyre Beniada tërhiqte vëmendjen me deklaratat e saj, duke shkaktuar të qeshura jo vetëm tek banorët por edhe publiku.

Së fundmi modelja ka befasuar sërish me komentin që ka bërë në emisionin “E diell”, duke thënë se dëshiron dëshiron një djalë të jo të pasur që ta mbajë ajo vetë.

“Dua një djalë fukara ta mbaj unë”, tha modelja duke nënkuptuar se nuk i intereson gjendja ekonomike e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img