Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Habit Artan Hoxha: Ambasada e SHBA ka një listë për LOKALET LUKSOZE në Tiranë, u thotë shtetasve të vetë “mos shkoni aty”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ Artan Hoxha, duke komentuar aksionin e ditëve të fundit të RENEA, thotë se në vendin tonë ka shumë lokale në pronësi të personave me precedentë të rrezikshëm kriminalë.

Hoxha tha se Renea shkoi pikërisht në këto zona, duke i dhënë një mesazh edhe qytetarëve të tjerë që të mos i afrohen këtyre ambienteve. Gazetari tha në “Abc News” se policitë lokale nuk guxojnë të afrohen në këto zona.

Sipas Hoxhës, Ambasada amerikane disponon një listë me lokale luksoze në Tiranë, dhe porosit shtetasit e vetë që të mos shkojnë aty.

“Ka një listë të ambasadës amerikane që ua jep shtetasve të vetë dhe i thotë në shumë lokale luksoze ku ne rrijmë me qejf në Tiranë, “mos shko aty”. Te lokali i Edison Begajt në Lungomare nuk guxon polici të kthejë kokën”, tha gazetari Hoxha.

Më shumë
spot_img
spot_img