Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Habit aktori në “Shiko Kush Luan”: Sonte do të zhvirgjërohem në…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

361e9a8c5e741eb64667fe334a022008

Aktori Visjan Ukcenaj ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ndërkohë që puntata e sotme u shoqërua me shumë batuta.

Sapo nisi emisioni i moderuar nga Luana Vjollca, Flori dhe Rezarti prezantuan të ftuarit, ndërsa kur radha i erdhi Visjanit, ai tha “sonte do të zhvirgjërohem në Shiko Kush Luan”.

“Unë sonte do zhvirgjërohem në Shiko Kush Luan, se hera parë që jam këtu do me thënë,” tha ai.

Reagimi i tij la në fillim pa fjalë të pranishmit e tjerë, por më pas të gjithë ia plasën të qeshurës.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img