Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

HABERET E FSHATIT/ Udhëtimi drejt Fitores me gjysh NEXHATIN: Me gruan do flesh se të ngrin virusi. Ndiqni sesi gjyshi ka kaluar Covid, kur e mori vesh se e kishte dhe cfarë bëri. Po për të rinjtë? Po për Edi Ramën e Enver Hoxhën cfarë mendon? Ndiqni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be587e28b7b7cb43d70558ef20d3f345

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img