Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

HABERET E FSHATIT/ Në fshatin Proptisht, i moshuari kërkon LLOGARI: 50 vjet e mbajti ENVERI, 30 vjet këta, dhe ne këtu pa ujë e pa rrugë.

spot_img

Lajme të ngjashëm

773d33e37f235ca7aaf390fb1c2d2b38

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnewsbomb.al%2Fvideos%2F766355797289380%2F&show_text=false&width=476″ width=”100%” height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true” ]

Më shumë

spot_img