Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

HABERET E FSHATIT/ Gazetarja Ledjona Xheladinaj zbret në fshatin Poncarë, aty ku ka dalë edhe shprehja: “Do marrësh Lesht e Curres”. Shihni dialogjet pikante, dhe bëni subsribe në kanalin Youtube

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f646dc9fe8db41084135f87a010b0b6

Më shumë

spot_img
spot_img