Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

HABERET E FSHATIT/ Gazetarja Ledjona Xheladinaj zbret në fshatin Poncarë, aty ku ka dalë edhe shprehja: “Do marrësh Lesht e Curres”. Shihni dialogjet pikante, dhe bëni subsribe në kanalin Youtube

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d9111e2cf88ada28ebf8e842532029a0

Më shumë

spot_img
spot_img