Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

HABERET E FSHATIT/ Foni nga Poloska, majë karrocës me pleh kërkon nuse dhe ka pretendime: E do të gjatë, të hollë dhe me cik shkollë…Ndiqni gazetaren Ledjona Xheladinaj dhe bëni subscribe në kanalin Youtube (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7fec3ea32ddc1927d0ee81098ba180c

Më shumë

spot_img
spot_img