Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Haberet e fshatit/ Eçmeniku, fshati i Devollit me emër turk, që shquhet për fasulet dhe qejflinjtë e rakisë; konkurrenca e shpallur me fshatin Baban

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img