Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

HABERET E FSHATIT Selenice,”E gënjeva gruan i thashë e kam babain kryetar koperative”. Batuta dhe njerëz fantastik!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e867041a021a831e8152659d7560a21a

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/OxkjISj4nx8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img