Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Guxon Kejvina Kthella, ‘lë me gojëhapur’ me fustanin e ‘çuditshëm’ të nusërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

8779ee43b52b1a34629adeb455bb6c9f

Modelja e njohur Kejvina Kthella është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Kejvina po korr suksese në modeling, ndërsa së fundmi ka publikuar një seri fotosh në Instagram. 

E fundit është me të vërtetë interesante, jo vetëm se Kejvina duket shumë seksi, por edhe prej diçiturës që ka përdorur.

Kejvina ka publikuar një foto kuë shtë veshur me një palë rroba banjo të bardha dhe krah saj shkruan: Fustani im i dasmës.

 

Screenshot_7.jpg

Më shumë

spot_img