Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Guvernatori amerikan humb ndjenjat gjatë fjalimit (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

536a8bcfdf044f1c363f8ba2d3bf3af3

Guvernatori i shtetit të Minesotas, Mike Dayton, është shembur teksa po mbante fjalën e tij në podium.

Në videon e transmetuar nga NBC Minneapolis, 69 vjeçari bën disa pauza gjatë fjalimit dhe pasi pi ujë humbet ndjenjat. I menjëhershëm ka qenë reagimi i politikanëve të tjerë të cilët i kanë ardhur në ndihmë, shkruan Newsbomb.al.

Zyra e tij e shtypit tha se Daytonit thjesht i kishte rënë të fikët pasi kishte qëndruar për më shumë se 40 minuta në këmbë duke folur. Djali i tij njoftoi se pas kontrolleve mjekësore nuk u konstatua asgjë serioze. /Newsbomb.al

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img