Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Guri disa tonësh rrëshqet nga mali dhe bie në një shtëpi në Shëngjin, shkatërrohet banesa

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje rëndë që mund të kishte përfunduar në tragjedi është shënuar ditën e sotme në Shëngjin.

Bëhet me dije se një gur i disa tonesh që ka rrëshqitur nga mali ka rënë mbi një banesë.

Fatmirësisht gjatë kohës që ka rënë guri në banesë nuk ka pasur persona, ndaj dhe nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Siç shihet edhe në foto, guri ka dëmtuar rëndë banesën. Policia është nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img