Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Grushtoi pasagjerin në mes të avionit, prokuroria heq dorë nga akuzat kundër legjendës së boksit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një Prokuror në Kaliforni ka refuzuar që të ngrejë akuza kundër boksierit legjendar Mike Tyson, pasi ai u kap duke goditur me grusht një pasagjer teksa ishte në avion.

“Tani e konsiderojmë rastin të mbyllur,” tha DA Steve Wagstaffe të martën.

Wagstaffe thotë se zyra e tij shqyrtoi videon e incidentit dhe raportet e policisë duke dalë në konkluzionin për të mos ngritur akuza ndaj tij.

TMZ publikoi një video muajin e kaluar në të cilën shihej Tyson teksa godiste Townsendin, i cili ishte ulur pas tij në Aeroportin Ndërkombëtar të San Franciskos.

Një dëshmitar në aeroplan i tha TMZ se ish-kampioni i peshave të rënda fillimisht po tregohej i sjellshëm me fansat që kërkonin fotografi, por Townsend vazhdoi të fliste në veshin e Tyson-it, gjë që dukej se e acaronte atë përpara se të goditeshin me grushte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img