Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Grushte fytyrës dhe kapje për flokësh, vajza e re rrihet në mes të qytetit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dotën e sotme në qytetin e Pejës. Një grua dhe një djalë kanë rrahur brutalisht një vajzë të re në mes të qytetit.

Ndonëse ende nuk dihet arsyeja e kësaj rrahje, nga Policia e Kosovës ka deklaruar se rasti deri në këto momente nuk është raportuar në Polici.

Screenshot 11 24

Nuk ka ndonjë informacion për këtë rast, deri tani nuk është raportuar asgjë”, tha zëdhënësi i Policisë, Driton Rugova.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img