Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Grushte dhe karrige kokës në mes të lokalit në Bllok, ‘sherrxhinjtë’ janë djali i Tom Doshit dhe nipi i Aqif Rakipit (Policia e shtetit ‘kyç’ gojën- VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes disa të rinjsh ka ndodhur në mes të ish-Bllokut, te Whisky Bar.

albsig

spring

Nga pamjet filmike të publikuara mbrëmë, duket se një grup djemsh goditen me karrige, tavolina dhe shishe. Mësohet se “sherrxhinjtë” janë djali i deputetit Tom Doshi, Markosi, si dhe nipi i deputetit tjetër Aqif Rakipi.

Sherri ka degjeneruar në përdorimin e mjeteve të forta, pasi djemtë “u lodhën” duke përdorur grushtet. Nuk dihet ende arsyeja se pse ka nisur sherri, ndërsa autoritetet policore, siç ndodh rëndomë kur përfshihen personazhe të njohur, nuk kanë bërë asnjë njoftim për mediat.

Siç besohet nga video, palët janë lënduar fizikisht por sërish kjo nuk ka përbërë lajm për policinë e shtetit, meqënëse siç thuhet, palët “janë pajtuar”. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img