Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Grumbullim dhe kazan plehrash që qëndrojnë mbi kokën e varrit”, vajza e Lasgush Poradecit: Bashkisë së Pogradecit t’i vijë turp

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marie Lasgush Poradeci, vajza e poetit shqiptar Lasgush Poradeci ka publikuar disa foto që duhet të konsiderohen të turpshme për Bashkinë e Pogradecit.

Ajo ka publikuar foto në rrjetet sociale, ku shihet se në varrezat ku prehet dhe poeti i madh Lasgush Poradeci është e mbushur me plehra gjithandej.  

“Bashkise se Pogradecit ti vije turp me grumbullin dhe kazanin e plehrave qe gjithmone qendron plot mbi koken e varrit te Lasgush Poradecit” shkruan ajo në postimin e saj.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img