Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gruas shtatzënë i bie të fikët në timon, dërgohet me urgjencë në spital, makina mbetet në mes të rrugës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

408039406ddcc156675c960375d76e82

Një grua shtatzënë ka humbur ndjenjat paraditen e sotme në Vlorë, teksa ishte duke i dhënë makinës. Siç shihet nga pamjet, mjeti ka qëndruar në mes të rrugës, ndërsa kalimtarët dhe policia i japin ndihmën e parë.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe autoambulanca, e cila e ka dërguar gruan shtatzënë menjëherë në spitalin e qytetit bregdetar, për ndihmën e parë.

Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime dhe pasi ka arritur të ndalojë mjetin ende pa u goditur me trotuarin ndarës të korsive të rrugës.

Video – Ora News:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img