Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Gruaja vetëhelmohet me fostoksinë në kushte depresioni

spot_img

Lajme të ngjashëm

a92d967d8855e84c03d33cdc3168d94e

Një grua 40 vjeçare është vetëhelmuar me fostoksinë në fshatin Gjadër të Lezhës.

Mësohet se gruaja me inicialet V.D në kushtet e depresionit nervor është vetëhelmuar me fostoksinë por fatmirësisht është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet në lidhje me rastin janë referuar në Prokurorinë e Lezhës për vlerësim.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 25. 11. 2018, në fshatin Gjadër, në banesë, në kushtet e depresionit nervor është vetëhelmuar me fostoksinë, shtetasja V. D., vjeçe 40, e cila ndodhet në spitalin Toksikologjik Tiranë, jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Lezhë, për vlerësim.

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img