Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Gruaja surrogate shkon në spital, Kim Kardashian nënë për herë të katërt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëna zëvendësuese e foshnjës së Kim Kardashian pritet të lindë nga momenti në moment.

Gruas surrogato i kanë ardhur dhimbjet e lindjes në orët e vona të së enjtes dhe pritet që ajo të sjellë në jetë fëmijën e katërt të çiftit, Kim Kardashian dhe Kanye West, shkruan CNN, transmeton Newsbomb.al.

Kanye dhe Kardashian presin një djalë. Ndërsa u shfaq në emisionin “The Ellen Show”, motra e Kim, Kourteny tha se ylli i televizionit nuk mund të ishte në studio për shkak se nënës zëvendësuese të foshnjës së saj i kishin ardhur dhimbjet e lindjes.  

Kim ka tre fëmijët North, Saint dhe Çikago. Ndërkohë në janar të këtij viti ajo tha se dëshironte t’i vendoste një emër armen djalit që do vijë në jetë por nuk e ka vendosur akoma.

kim.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img