Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Gruaja shtatzënë rrihet e tërhiqet zvarrë, reagimi i kalimtarëve të le pa fjalë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua shtatzënë është rrahur brutalisht në mes të rrugës, nga një femër tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Angli, në periferi të një qyteti, ndërsa ajo që ka ka bërë më shumë përshtypje ka qenë reagimi i qytetarëve karshi këtij incidenti.

Siç shikohet edhe nga video, kalimtarët e rastit jo vetëm që nuk kanë ndërhyrë për t’i ndarë, por qeshnin dhe xhironin momentin, edhe pse gruaja shtatzënë dëgjohej duke thënë: “Të lutem mos jam shtatzënë”.

[iframe width=”650″ height=”300″ src=”https://www.youtube.com/embed/Q3E8guJDbXI” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img