Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Gruaja shtatzënë në Fier me Covid, si e infektoi farmacistin e lagjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

47a240a0147ad2909f770836b9fe8406

Një rast i ri me Covid raportohet ditën e sotme në Fier.

Bëhet me dije se i infektuar ka rezultuar një farmacist.

Farmacisti dyshohet se është infektuar nga një grua shtatzënë e cila pak ditë më parë u raportua se është prekur nga Covid 19.

Kjo ka ndodhur për faktin se farmacia e tij ndodhet 30 metra larg shtëpisë së saj dhe mundësia për të rënë në kontakt me virusin ka qenë e madhe pasi dyshohet se gruaja shtatzënë e ka frekuentuar farmacinë.

Në Fier aktualisht janë 37 raste me Covid ndërsa në total në të gjithë vendin numri i të prekurve ka shkuar ne 850.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img