Gruaja shtatzënë ishte nisur drejt maternitetit por bllokohet nga protestuesit, lë makinën dhe ikën në këmbë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 24-04-2017 Gruaja shtatzënë ishte nisur drejt maternitetit por bllokohet nga protestuesit, lë makinën dhe ikën në këmbë (VIDEO)

Një është një rast që tregon anën  tjetër të protestës bllokuese të PD-së përgjatë një ore.

Një që ishte nisur drejt maternitetit për vizitë ka mbetur e bllokuar në një makinë private dhe pasi ka pritur gjatë është detyruar të zbresë nga makina dhe të niset në këmbë.

Në videon e Report Tv duket qartë se si ajo lë makinën dhe shoqëruar nga familjarët e saj ecën në këmbë ndërsa askush nga protestuesit nuk merr mundimin të mobilizojë turmën për të lënë të kalojë makinën ku gjendej gruaja në muajin e saj të lindjes.

 


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NJOFTIM I RËNDËSISHËM: Nesër do jenë pa energji elektrike këto zona të Tiranës
Realiteti i tmerrshëm i refugjatëve shqiptarë që jetojnë në Francë, familjet tregojnë vuajtjet e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.013538122177124
array(1) { ["section"]=> string(119) "gruaja-shtatzene-ishte-nisur-drejt-maternitetit-por-bllokohet-nga-protestuesit-le-makinen-dhe-iken-ne-kembe-video-76285" }