Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gruaja shembet në tokë te Parku Rinia, qytetarët i vijnë në ndihmë dhe thërrasin ambulancën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua rreth të 60-at ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është rrëzuar në tokë ditën e sotme pranë Parkut Rinia në Tiranë.

Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që i kanë shkuar të parët në ndihmë dhe kanë thirrur menjëhere ambulancën.

Mësohet se gruaja ka pësuar ulje të tensionit. Ajo është paciente e Onkologjikut në Tiranë dhe shëndeti i saj është rënduar nga sëmundja që vuan prej kohësh.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img