Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Enj
13 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
18 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Gruaja s’ka frikë prej meje’, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

284a2a056db36872c940c52031d29135

Kreu i Partisë Konstervatore, Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar  pasditen e sotme në ‘E Diell’ në ‘Top Channel’, ku përveç ideve të tij konservatore, ka folur dhe mbi çështjet e zemrës.

I pyetur nëse gruaja e ka frikë apo e respekton, Gjuzi është treguar shumë i drejtëpërdrejtë.

‘Të them të drejtën ajo është drejtoreshë kardiologe dhe kur mendon me zemër nuk ka frikë fare. Kur fillon dhe futet te studimet akademike të kardiologjisë, në volumet 6000 faqe, aty fillon kupton si punon zemra. Kur e njoha në fillim më tha: ‘Unë do e rregulloj zemrën tate’. Unë jam këtu me ju, jam i buzëqeshur’, është shprehur Kujtimi.

WhatsApp-Image-2019-06-09-at-16.57.45.jpeg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img