Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Gruaja në Vlorë tenton t’i japë fund jetës, hidhet nga kati i pestë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një grua ka tentuar t’i jap fund javës.

Bëhet me dije se shtetësja M. Z., 62 vjeçe, është hedhur nga kati i pestë, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 03:00, në rrugën “Qeriba Derri”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës ku banonte, shtetasja M. Z., 62 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.


Më shumë