Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Gruaja e kompozitorit të madh prej ditësh me temperaturë e si bëhet tamponi’, shpërthen mjeku Vargu: Zemërgurë, turp t’ju vijë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1023e95b7871ca3fcf2250af848fdc0f

Mjeku i Urgjencës në QSUT Petrit Vargu, njihet për natyrën e tij kritike, kryesisht ndaj menaxhimit të situatës aktuale që po kalon vendi si pasojë e pandemisë së koronavirusit.

Me anë të një statusi të fundit të publikuar në facebook, mjeku Vargu denoncon duke thënë se gruas së kompozitorit të famshëm Feim Ibrahimi nuk i bëhet tamponi, edhe pse ka ditë me temperaturë dhe kërkon ndihmë.

I revoltuar, ai i bën autoriteteve përgjegjëse që të kenë respekt jo vetëm për jetën e një njeriu, pasi ajo është e shenjtë, por të kenë respekt për vetë kompozitorin Ibrahimi dhe për bashkëshorten e tij, mësuese e shumë brezave që sot janë bërë avokatë, mjekë e inxhinierë.

“Turp t’ju vijë, qenkeni të pakorrigjueshëm”, shkruan ai i revoltuar.  

varguu.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img