Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar viziton Italinë, fansat të frikësuar nga koronavirusi : Mos u kthe pa i bo analizat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu ka vizituar Italinë.

Ajo është një person shumë i dashur për publikun dhe shumë e komentuar për mediat rozë. Së fundmi ajo ka vizituar Italinë, shtet i cili prej disa ditësh ‘lufton’ me virusin vdekjeprurës.

Duket se Ariana nuk është shqetësuar aspak nga kjo situatë. Ka qenë pikërisht kjo vizitë që ka shqetësuar ndjekësit e saj.

 “Mos u kthe allahile nks se po na bjen naj far virusi e po na merr ne qaf”, “Po’t bjen korona virusi”, “Ik se po te kap coronavirus”, “Mos u ktheh pa i bo analizat!!!!”, “O po na bien najka Corona virusin bre,” janë disa nga komentet nga fansat e saj.

Kujtojmë se në Itali deri më tani kanë humbur jetën 7 persona nga koronavirusi ndërsa 230 janë infektuar.

k.png

m.png

Më shumë
spot_img
spot_img