Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Gruaja dhe vajza largohen pa asnjë të dhënë, burri në Tiranë ALARMON policinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 55 vjeçar ka alarmuar policinë e Tiranës ditën e djeshme, pasi gruaja dhe vajza e tij 18 vjeçare janë larguar nga banesa pa asnjë të dhënë.

 

Sipas policisë, S.SH, 55 vjeç ka deklaruar në komisariat se bashkëshortja e tij me iniciale Dh. Sh, 53 vjeç dhe vajza e tij A. Sh 18 vjeç nuk janë kthyer më në shtëpinë e tyre në Shish Tufinë.

Sakaq policia ka nisur menjëherë kërkimet për gjetjen e tyre.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 18.06.2018, shtetasi S.Sh., vjeç 55, banues në Shish Tufinë, ka bërë kallëzim se i janë larguar nga banesa dhe nuk janë kthyer bashkëshortja dhe vajza, Dh.Sh., dhe A.Sh., vjeç 53 dhe 18. Punohet për gjetjen e tyre. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për hetime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img