Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Gripi dhe temperaturat e ulëta, shkollat edhe një javë të mbyllura

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gripi dhe i ftohti i madh shtyjnë pezullimin e mësimit edhe për një javë tjetër.

Burime nga Ministria e Arismit bëjnë të ditur se ky vendim do të zbatohet për çerdhet, kopshtet, shkollat dhe univeristetet. Po ashtu do te jete pushim edhe për njërin nga prindërit e fëmijës së mitur, që punon në administratë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img