Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Grida Dumës nuk iu dha fjala, demokratët në “protestë”, i bien tavolinës me duar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon debate në Kuvend, këtë herë për rregulloren e Kuvendit.

Debate është shkaktuar pasi fjala nuk iu dha deputetës së PD, Grida Dumës po ministers Spiropali. Ka qenë Gazment Bardhi që ka thënë se po thuhet rregullorja.

Ky ka qenë edhe momenti, kur të revoltuar Bardhi dhe deputetë të PD, kanë nisur të përplasin me duar tavolinat.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img