Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Grida Dumës nuk iu dha fjala, demokratët në "protestë", i bien tavolinës me duar

Shkruar nga Newsbomb
Grida Dumës nuk iu dha fjala, demokratët në

Vijon debate në Kuvend, këtë herë për rregulloren e Kuvendit.

Debate është shkaktuar pasi fjala nuk iu dha deputetës së PD, Grida Dumës po ministers Spiropali. Ka qenë Gazment Bardhi që ka thënë se po thuhet rregullorja.

Ky ka qenë edhe momenti, kur të revoltuar Bardhi dhe deputetë të PD, kanë nisur të përplasin me duar tavolinat.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese