Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grida Duma sfidon kryeministrin dhe i nxjerr videon: Edi Rama ka gënjyer përsëri (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4a80fb27cb994e74ca55d05069240a68

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një video ku pretendon se kryeministri Edi Rama ka gënjyer për shifrat e viktimave nga Covid-19.  

Duma i kërkon Ramës t’u japë llogari mijëra familjarëve që kanë humbur të afërmit nga koronavirusi.

Sipas saj, shifra 1296 viktima është shumë e ulët, pasi sipas përllogaritjeve të ‘Monitor’ që nga fillimi i pandemisë kanë humbur jetën 6 mijë shqiptarë më tepër se në 2019-ën. 

Statusi i plotë:

Rama gënjeu për numrin e njerëzve që vdiqën nga covid. Ai u tha mijëra familjeve që sot vajtojnë se të afërmit që humbën janë vetëm numra. @edirama dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img