Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Grida Duma publikon foto nga pushimet, ja kush e shoqëron deputeten në bregdet    

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zgjedhur të qëndrojë larg politikës në këto ditë të nxeehta gushti.

Ajo ka nisur pushimet në det, ndërsa e shoqëron mbesa e saj e vogël. Duma ka publikuar një foto me mbesën e saj, të quajtur Illyria, ku shfaqet me një kapele dhe këmishë plazhi në ngjyrë të verdhë.

“Duke ecur me mbesën time të bukur në det! E dashura ime Illyria!”, shkruan deputetja krahas fotos që poston në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grida Duma (@gridadumaal)

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img