Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Grida Duma publikon foto nga pushimet, ja kush e shoqëron deputeten në bregdet    

Shkruar nga Newsbomb
Grida Duma publikon foto nga pushimet, ja kush e shoqëron deputeten në
Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zgjedhur të qëndrojë larg politikës në këto ditë të nxeehta gushti. Ajo ka nisur pushimet në det, ndërsa e shoqëron mbesa e saj e vogël. Duma ka publikuar një foto me mbesën e saj, të quajtur Illyria, ku shfaqet me një kapele dhe këmishë plazhi në ngjyrë të verdhë. “Duke ecur me mbesën time të bukur në det! E dashura ime Illyria!”, shkruan deputetja krahas fotos që poston në rrjetet sociale.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Grida Duma (@gridadumaal)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese