Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Grida Duma: Preferoj të bëj debat me një burrë, më duket e shëmtuar kur debatojnë dy gra

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma, është shprehur se nuk i pëlqen të debatojë me një grua.

Ajo tha në emisionin “Dola te Ola” se i duket e shëmtuar kur dy gra debatojnë, ndërsa e pyetur se ku mund ta shihnim nëse nuk do ishte pjesë e politikës, ajo tha se e sheh veten si regjisore.

Ish-deputetja rrëfen se me tre epitete do ta vlerësonte veten si shumë njerëzore, të padorëzuar dhe që nuk pendohet, edhe pse për të ka shumë kritika.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img