Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Grida Duma: Lajmi për divorcin, i shëmtuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

ed826e97d778a8d8703455ff857f1360 XL

Sekretarja për Marrdhëniet me Publikun në PD, Grida Duma i është përgjigjur shkurtimisht lajmeve se është divorcuar nga bashkëshorti i saj, Iliri. Duma i ka konsideruar këto thashetheme si të shëmtura, ndërsa ka falenderuar familjen e saj për sakrificat që bën duke u përballur me to.

“Falenderoj familjen time për sakrificat që duhet të bëjë edhe duke dëgjuar këto shëmti”, është shprehur shkurtimisht Duma për Bluetooth.

Disa ditë më parë një publikuar në rrjetet sociale e më pas në media foto të Gridës duke darkuar me familjen e saj në një prej restoranteve të qytetit të Durrësit.

Lexo edhe:

Grida Duma i përgjigjet medieve që folën për divorcin e saj, shfaqet në publik me bashkëshortin dhe djalin

Më shumë

spot_img