Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Grida Duma flet nga numërimi në Kavajë: Ndryshimi po vjen, jemi surprizuar për mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Grida Duma nga Kavaja është shprehur optimiste duke thënë se nga tani çdo votë është për PD.

Ajo tha se PD është surpizuar për mirë nga disa qytete që konisderoheshin bastjone të PS. Duma u shpreh e sigurt për fitoren në Kavajë.

“Di që shqiptarët po na njekin. Lajmi i mirë është që tani fillon numërimi i fitores. Jemi drejtuar kutive të Kavajës duke arritur rezultate që s’janë arritur me pare. Ka një rritje të PD. Po numurojnë kutitë e Kavajës. Jemi në një rezutata të jashtëzakonshëm. E thash dhe pak më parë ne jemi surprizuar edhe nga Golemi dhe nga bastjone që konsideroheshin jo të djathta. Kjo është situata jam e bindur se qytetarët kanë votuar PD. Ndryshimi po vjen,” tha Duma.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img