Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Greta Koçi nuk pranon ofendimet e Dasarës: Pasi dolën fotot, fola me babain e saj dhe ai më sqaroi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

adc8afcd23c784b773958ce5d825853e

Kandidatja për kreun e FRPD-së, Greta Koçi nuk ka pranuar që ofendimet për të cilat u pretenduan se ishin bërë nga mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi lidhur me të, nuk janë të vërteta.

Greta është shprehur se foto ku lexoheshin komentet fyese është montazh dhe për këtë ka biseduar me babain e saj, Jamarbër Malltezi.

“Jam e sigurtë që ajo foto ka qenë montazh. Unë kam raporte të mira me Dasarën. Pasi doli ajo foto unë fola me babain e Sasarës, Jamërbërin dhe ai e mohoi. Nuk e di kush e ka bërë atë montazh”, ka thënë Greta në emisionin “Top Show” në Top-Channel.

Lexo edhe: Greta Koçi  ta ‘harrojë’  kreun e FRPD-së, “supermbesa” tallet me të në instagram

Më shumë

spot_img
spot_img