Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Greta Koçi: Nuk do martohesha me një socialist, Berisha ka të drejtë për armët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Greta Koçi e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka deklaruar se “princi i kaltër” i saj nuk mund të jetë socialist. Këngëtarja theksoi se edhe bindjet politike ndikojnë në një lidhje dhe prandaj ajo si demokrate nuk mund të martohej me një socialist.

Sa i përket deklaratës së ish-kryeministri Sali Berisha, Koçi u shpreh në mbështetje të tij, duke deklaruar se situata e rendit në vend është përkeqësuar dhe është rritur numri i vrasjeve dhe shpërthimeve me tritol.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img