Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Greta Koçi gjen dashurinë e vërtetë, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Greta Koçi prej kohësh po qëndron e distancuar nga media rozë.

Ajo është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private, duke mos preferuar të japë detaje.

albsig

Mirëpo së fundmi sipas Icon Style është mësuar se Greta Koçi ka gjetur dashurinë e vërtetë, madje duke e zyrtarizuar.

Sipas këtyre burimeve thuhet se kënëgtarja ka disa kohë që është fejuar me një djalë nga Austria, ku edhe jeton prej kohësh atje, por ka zgjedhur që ta mbajë të të fshehtë dhe larg syrit të medies.

Për partnerin e Gretës nuk ka asnjë detaj, por mësohet se ai e shoqëron atë në mbrëmjet muzikore si dhe duke e mbështetur në profesionin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img