Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur bëhet fjalë për Greta Koçin të gjithëve i shkon ndërmend mosha e saj, për të cilën përflitet shumë.

albsig

Një ndër batuta më të përdorura për Gretën për disa vite me radhë, ishte se mbetej 16 vjeç, por duket qartazi se nuk është më aq.

Ditën e sotme këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbush plot 28 vjeç.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku njofton fansat se ka ditëlindjen, ndërsa tërheq vëmendjen dhurata që i ka bërë Eni në këtë ditë të veçantë.

Ajo i ka dhuruar një shportë të mbushur me lule, nutella, çokollata Rafaelo dhe shampanjë.

ghjkll.png

dghjk.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img