Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Greta Koçi e thotë publikisht, zbulon tre kriteret që duhet të ketë mashkulli i saj i jetës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka zhvilluar së fundmi në profilin e saj në Instagram një quiz për ndjekësit, me opsionin më të ri në Instastory.

albsig

Për çdo përgjigje të saktë, alternativa ngjyroset në ngjyrë jeshile dhe në ngjyrë të kuqe nëse ke zgjedhur alternativën e gabuar.

Në quizin me pyetje, Greta ka treguar edhe cilësitë që mashkulli i jetës së saj duhet të ketë.

“I zoti, i bukur dhe i kulturuar” është alternativa e saktë e Gretës, e cila zbulon kriteret që ajo kërkon tek mashkulli që do të ketë në krahë.

 

 auto_-640-0-5cc02aaa11a211556098420.jpeg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img