Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Greg Rama uron të ëmën për 8 marsin, ja si dukeshin të dy shumë vite më parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

818856b0a2e5603cc1fe07108fe5f959

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar nënë e tij për festën e 8 marsit.

Ai ka postuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte i vogël dhe krah nënës Matilda Makoçi.

Të dy duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, ndërkohë që kjo foto nuk ka kaluar pa vëmendjen e ndjekësve.

greg.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img