Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Greg Rama udhëton drejt Portugalisë, bashkohet me tifozët e Manchester City-t para finales në Ligën e Kampionëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka udhëtuar ditën e sotme drejt Portugalisë, aty ku do të zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, Chelsea – Manchester City.

Në fotot dhe videot e postuara prej tij në rrjetet sociale, shihet se ai është bashkuar në shesh me tifozët e Manchester Cityt, të cilët kanë krijuar një atmosferë fese në vigjilje të finales së madhe.

Nuk dihet nëse Gregu ka mundur të sigurojë një biletë për finale, pasi numri i tyre ishte i kufizuar dhe pjesa më e madhe u takonte ultarsve të të dyja skuadrave.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img