Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Greg Rama pozon me Dua Lipën, këngëtares “s’i ndahet shpirti” nga bregdeti shqiptar (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Dua Lipa është duke shijuar pushimet në Shqipëri. Një javë më parë ajo mbërriti në Tiranë së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid, ku u prit nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Gjatë vizitës në Shqipëri Dua dhe familja darkuan me kryeministrin Edi Rama, ndërsa babai i këngëtares, Dukagjin Lipa u shpreh se kishte gjetur një mik, ku i referohej pikërisht Ramës.

224515762 846735459564793 1354529875933657184 n

Por së fundmi ka qenë Greg Rama, djali i kryeministrit, i cili ka publikuar disa foto, ku shfaqet me Dua Lipën dhe të atin, Dukagjinin në bregdetin shqiptar. “Kemi mundësi edhe për më mirë”, shkruan Gregu në fotot që shpërndan në Instagram.

224126352 338875834390566 5492840730270903221 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img