Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Granti i rikonstruksionit, Bashkia bën njoftimin e rëndësishëm: Paraqituni sa më parë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b0fe1f75ecfb81766149ea4225cf1501

Bashkia e Durrësit njofton qytetarët që përfitojnë grantin e rikonstruksionit për dëmet e shkaktuara nga tërmeti të paraqiten sa më parë për firmosjen e kontratës.

Bashkia thotë se qytetarët duhet të kenë me vete numrin e llogarisë bankare dhe një fotokopje të kartës së identitetit.

Njoftimi i plotë:

Bashkia e Durrësit njofton të gjithë qytetarët përfitues të grantit për rikonstruksion të paraqiten pranë njësive administrative respektive për të firmosur kontratën përkatëse.

Të gjithë këta qytetarë duhet të paraqesin këto dy dokumenta:

Fotokopje e IBAN (numri i llogarisë bankare).

Fotokopje e kartës së identitetit.

Ftojmë të gjithë këta qytetarë të paraqiten pa vonesë pranë njësive administrative për të përfituar sa më parë grantin përkatës sepse fondi është akorduar nga qeveria shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img