Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Granit Xhaka surprizon bashkëshorten, i bën dedikimin e ndjerë për ditëlindje (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Granit Xhaka ka surprizuar bashkëshorten e tij në ditën e lindjes, ku i ka bërë një dedikim me fjalë të ëmbla. Mesfushori i Zvicrës ka postuar disa fotografi nga ditët e tyre më të rëndësishme dhe i ka bërë një urim me fjalët më të ndjera Leonitës.

“Zemra ime! Të uroj nga zemra gëzuar ditëlindjen. Urimet më të mira për ditëlindjen tënde. U bëfsh edhe 100 vjeç. Paç gjithmonë shëndet, fat, mbarësi e lumturi”, ka shkruar Graniti krahas fotove.

Graniti dhe Leonita janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img